Vánoční přípravy a zdobení v prvním adventním týdnu


Educa

Navštívili jsme veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí "Educa", který se již tradičně konal v liberecké Home Credit Areně. Prezentují se zde školy a studijní obory zejména z Libereckého kraje.

Educa
Educa
Educa

Etiketa a základní pravidla stolování

Ve čtvrtek 6.10. jsme byli pozváni na prezentaci učebních oborů na Střední školu gastronomie a služeb v Liberci. Při této příležitosti jsme vyslechli plno zajímavých informací týkajících se základních pravidel stolování a slušného chování ve společnosti. Při praktické ukázce jsme obdivovali a nakonec i vyzkoušeli skládání různých typů svátečních ubrousků, viz fofografie.  GL

Soutěž RISKUJ u nás na ODAP

Ve středu 5. 10. nás navštívil pan Fišer z Eurocentra Liberec se soutěží "Riskuj s jazyky". Žáci se rozdělili do čtyř skupin a vybírali si  otázky různých obtížností podobně jako v klasické soutěži Riskuj. Soutěž byla napínavá od začátku až do samého konce. Žáci se ukázali jako velcí znalci Evropy, evropských jazyků i států. GL

Návštěva radnice

Dnes, 29. září, jsme měli domluvenou exkurzi na novorenesanční budovu v centru Liberce - radnici, která v příštím roce oslaví 130 let od svého prvního zpřístupnění liberečanům. Díky slunečnému počasí jsme mohli opět vystoupat až do věže, odkud byl krásný výhled na okolí.

Nový školní rok 2022/2023

Všem žákům přejeme mnoho úspěchů a radosti z nabývání nových poznatků a zkušeností!

Po nástupu žáků kontaktujeme kmenou školu a po konzultacích s učiteli pokračujeme v navazujícím učivu. V době vyučování je po individuální dohodě s vyučujícími možnost pracovat na vlastním notebooku. Je důležité znát login a heslo pro přihlášení do systémů kmenové školy. 


Základní škola a Mateřská škola při nemocnici Liberec
Husova 357/10, 460 01 Liberec
tel: 485 312 875     spzs.nemocnice@seznam.cz
genet:0.052      login
Tvorba webových stránek